.

.

Trajan Научни 031815 Клипот за 25 µL Фиксна Игла Гас Тесни Шприц

Trajan Научни 031815 Клипот за 25 µL Фиксна Игла Гас Тесни Шприц

DEN 732.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За 25 µL фиксна игла гас тесни шприц.Се продава во секоја од нив.Производителот : Trajan Научни Америка, Inc.SGE шприцеви постојано е изборот на GC и LC производители на опрема за многу години.Тие избираат нашите производи, бидејќи нивниот углед зависи од ефикасноста на нашите компоненти.Нашето знаење и експертиза во течна ракување технологии има ни овозможи да дизајн шприцеви за широк спектар на апликации.Сепак, сите овие производи имаат две работи во заедничките; исклучителни перформанси и супериорен квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата