.

.

XJZHJXB 2 Пакет автомобил Слепа точка Огледала Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW M4, Паркинг помош Огледало 4 Модели се Прилагодува на ретровизорот (Големина : D: D)

XJZHJXB 2 Пакет автомобил Слепа точка Огледала Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW M4, Паркинг помош Огледало

DEN 530.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одличен материјал : автомобил слепа точка огледало е составен од high-definition стакло, ABS база и двострано лепливи ленти, искривено огледало и frameless дизајн ви даде повеќе high-definition визија.Предности : автомобил слепа точка огледало е опремен со прилагодливи ротирачки заграда, кој може да ротира 360° за да се обезбеди широко поле на визија на двете страни на возилото, се елиминира слепи точки и да се зголеми безбедноста на дневно возење.Контраст : На бескраен дизајн може да се намали на опструкција на визија во споредба со слепа точка огледало со границата, и се избегнат несреќи или судири при менување ленти или наназад. 4 стилови : Има 4 стилови и форми за вас да се избере, може да се користи во речиси сите автомобили.По продажбата на мерки : автомобил слепа точка огледало е строго се тестираат пред испорака, и се дава една година по-продажбата на одржување, ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил во секое време.Име на производ : Автомобил слепа точка mirror Applicable модели : автомобил слепа точка огледало не е само компатибилни со слепа точка огледало BMW M4, но исто така компатибилна со многу други автомобил models Shape : 4 различни shapes Size : 4 различни sizes Material : high-definition стакло, ABS база, двострано лепило tape Weight : За 50g Quantity : 2*Слепа Точка Mirrors Design : Бескраен design Rotation агол : 360°Мерки на претпазливост : 1. Ве молиме да се најде најдобрите инсталација позиција во автомобил пред installation2. Задржи rearview огледало суви и чисти пред installation3. Не го изложувајте слепа точка огледало на вода во рок од 24 часа по installation Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас на сите прашања ќе се одговори во рок од 24 hours Your задоволство е нашиот најдобар враќање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата