.

.

ZOSI ZG2322M Add-on Камера, 1080P Безжични Безбедносни Камери Отворен и Затворен, H. 265+ 2MP Авто Натпревар IP Камери, Само Компатибилни со ZOSI NVR Мрежа Видео Recroder Систем(Модел:ZR08JP)

ZOSI ZG2322M Add-on Камера, 1080P Безжични Безбедносни Камери Отворен и Затворен, H. 265+ 2MP Авто Натпревар

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

(1). [ Add-on Камера ] __ Оваа камера работи само со ZOSI NVR Снимач (Модел : ZR08 JP) .Тоа не може да се користи одделно.Што треба да одговара на код кога ќе ја додадете оваа камера за компатибилен ZOSI NVR систем. (2). [ 1080p HD Резолуција ] __ 1/3" CMOS 1080p Надзор IP Камера, опремени со 24pcs IR-Led диоди, IR 80ft ноќ визија во целосна темнина (Боја во денот време,црна т поддршка далечинско гледање кога се користи одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата