.

.

VIVIQUEN 20 Ролни Washi Лента Поставена Обоени Маскирање Лента Пакет Декоративни Тенки Ленти Деца и Подароци Warpping (7.5 MM)

VIVIQUEN 20 Ролни Washi Лента Поставена Обоени Маскирање Лента Пакет Декоративни Тенки Ленти Деца и Подароци

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГОЛЕМИНА и БОЈА : Секој тек на washi лента е 0.3 Инчен Широк x 16.5 Долги Нозе (7.5 MM х 5 M).ПАКУВАЊЕ : Ова виножито бонбони washi лента тематските поставите дојде во 20 светла боја.Приложи 2 ролни од случаен дизајн.Добиете 22 ролни во totall.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Лесно да се солза без да остават зад лепило и може да биде раскинат лесно без помош на алатки.Ако tiled погрешно, само повлечете нагоре и ставете повторно, тоа нема да ја напушти која и лепак дамки!можете дури и може да се напише на ленти.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : направен од високо-Одделение, издржливи материјали.Овие декоративни ленти се repositionable & tearable, и се држи до скоро било која површина.Прецизно печатење обезбедува чиста и живописни бои.ПОВЕЌЕ намени : Мулти-боја маскирање декоративни ленти, совршен за декорирање на вашиот ден-планер, дневници, разгледници, картички, коверти, blackboards, детски соби, правејќи kaleidoscopes, етикети лични простори и повеќе!Совршен за деца, шарени ленти може да се сфати деца внимание, не само да ги донесат нивните забавуваат, но, исто така, се развиваат својата имагинација да се создаде посебен сопствен свет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата