.

.

Безбедна, Без Капка, Велосипед & Мото Телефон Планината за Handlebars, Стабилна Силикони Велосипед Phone Држач за Велосипед, за Apple и Android Телефони

Безбедна, Без Капка, Велосипед & Мото Телефон Планината за Handlebars, Стабилна Силикони Велосипед Phone Држач

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стабилна, без капка велосипед телефон планината за мобилни телефони безбедно држи вашиот телефон со силикони, шок апсорбирање на рака што значи вашиот телефон лизне!.Специјализираните силикони рака никогаш нема да нула вашиот мобилен телефон екранот и се протега' за да ги собере околу повеќето типови на мобилни телефони.Велосипед телефон планината ротира 360 степени за вертикална или хоризонтална ориентација на вашиот handlebars.На прилагодлив за монтажа хардвер одговара на повеќето handlebars, што го прави одличен велосипед планината и мотоцикл мобилен телефон планината, но, исто така, совршен за колички, шопинг количка, или било каде на друго место сакате да го користите вашиот телефон рацете слободни.Овој телефон се залагаме за велосипед е универзален, и сигурно ќе одговара на повеќето мобилни телефони - Secure Телефон Месеци се одличен велосипед прибор за секоја велосипедизам ентузијаст!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата