.

.

Nanmma Водоотпорен Кутија за Чевли Кеси Пошта Лов Црна Мачка Позадина за Патување Складирање Организатор Торба

Nanmma Водоотпорен Кутија за Чевли Кеси Пошта Лов Црна Мачка Позадина за Патување Складирање Организатор Торба

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Водоотпорен Материјал : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, трајни и водоотпорен, мазна двонасочна патентите.Голем капацитет(9"x12"),за чевли со помалку од 12 големини.Најдобри Патуваат Чевли Торба : А на рака им овозможува торба да се менува во текот на багаж исправени се справи со цевка за Лесен Транспорт .Пакет умно и да ја задржите вашата облека и други додатоци добро одделени од вашето чевли.Се заштити од Оштетување : Тоа е најдобар производ за да се заштити вашите скапоцени чевли од оштетување, кога патуваат.Нема повеќе да се грижи за брчките или оштетување на вашиот фустан, чевли, мокасини, кожени чевли, дами секојдневен чевли, итн.Удобен Прегради : Таа има четири засебни џебови.На патент во задниот џеб ви овозможува лесно да пристапите до вашите предмети како мобилни телефони, чевли рогови, пасош и сл.Со внатрешен слој на mesh платно, можете да чувате уште еден пар чевлички.Широко Usages : тоа може да се примени како чевли торба за голф, фитнес, тенис, фудбал, трчање, велосипед, балет, пешачење, џез допрете танц, ballroom и сите други спортови, исто така, може да се смета како шминка торби, патни вреќи, торби за перење, организаторот на кеси, или да ги ставите било какви предмети, една кеса на повеќе апликации.Карактеристики на Чевли Торба Водоотпорен Материјал : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, трајни и водоотпорен, мазна двонасочна патентите.Голем капацитет(9"x12"),за чевли со помалку од 12 големини.Најдобри Патуваат Чевли Торба : А на рака им овозможува торба да се менува во текот на багаж исправени се справи со цевка за Лесен Транспорт .Пакет умно и да ја задржите вашата облека и други додатоци добро одделени од вашето чевли.Се заштити од Оштетување : Тоа е најдобар производ за да се заштити вашите скапоцени чевли од оштетување, кога патуваат.Нема повеќе да се грижи за брчките или оштетување на вашиот фустан, чевли, мокасини, кожени чевли, дами секојдневен чевли, итн.Удобен Прегради : Таа има четири засебни џебови.На патент во задниот џеб ви овозможува лесно да пристапите до вашите предмети како мобилни телефони, чевли рогови, пасош и сл.Со внатрешен слој на mesh платно, можете да чувате уште еден пар чевлички.Широко Usages : тоа може да се примени како чевли торба за голф, фитнес, тенис, фудбал, трчање, велосипед, балет, пешачење, џез допрете танц, ballroom и сите други спортови, исто така, може да се смета како шминка торби, патни вреќи, торби за перење, организаторот на кеси, или да ги ставите било какви предмети, една кеса на повеќе апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата