.

.

РЕК Целосен Далечински Почеток Полнење со Keyless Entry за 2003-2011 Хонда Елемент - Вклучува (2) 4 Копчето Remotes

РЕК Целосен Далечински Почеток Полнење со Keyless Entry за 2003-2011 Хонда Елемент - Вклучува (2) 4 Копчето

DEN 3598.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ✅ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ - Ова е целосен далечински дополнителен комплет за 2003-2011 Хонда Елемент - Key-to-Start - Гас.Компатибилен со автоматски менувач возила само.Сите делови кои се потребни за инсталација се вклучени.Производот може да не работи во возила произведени за продажба надвор од US & Canada. ✅ REMOTE START КАРАКТЕРИСТИКИ - На Crimestopper RS4 систем користи (2) ултра-компактен продолжен опсег 5-копче за предаватели да се работи.Започнете вашиот мотор и топло или ладно вашето возило од удобноста на вашиот дом.Keyless entry и багажникот менито што се опфатени со овој систем, како и авто-заклучување и отклучување со палење.ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ - До 1500' работен опсег.ФУНКЦИЈА : Програмабилни се Кандидира Време од 10 до 30 Минути.ФУНКЦИЈА : Изграден во timer - за да започнете со возило на секои 4 часа на студени ноќи. ✅ DIY ОСНОВНАТА ИНСТАЛАЦИЈА ЗНАЕЊЕ БАРАЊЕ За инсталација на овој производ ќе бараат повеќе инсталации конекции.Тоа не е plug and play.Ние обезбедуваме концизни насоки со жица бои и локации.Лице со основни знаења од областа на жици автомобил електроника треба да биде во можност да го инсталирате овој производ успешно.Не се препорачува за почетниците монтери. ✅ РЕК " ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА - Во нашиот напор да, 'Одете Зелено', ние обезбеди линк за симнување на РЕК "е ексклузивните авторски права инсталација совет на состојба направени од страна на РЕК" е професионален техничари за да ви помогне во текот на процесот на инсталација.Во случај да добиете навистина заглавени или имате прашања во врска со опции што вклучуваат U. S. врз основа на техничка поддршка : понеделник-петок од 9 часот-5 попладне Аризона време.Исто така, можете да го отворите веб-базиран поддршка билет 24/7. Овој пакет е комплетен remote start & keyless entry комплет за 2003-2011 Хонда Елемент - Key-to-Start - Гас со Редовна Копче за Палење (не притисни-за-start).Комплет карактеристики на Crimestopper RS4 далечински стартер, на ЕВО-СИТЕ Keyless Заобиколат Модул, и комплетна детални настава на состојба за да им помогне со инсталација во ВАШЕТО возило.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата