.

.

РЕК Заврши Фабрика Далечински да се Активира Далечинскиот Започнете со Полнење за периодот 2008-2012 Infiniti EX35 - Push-to-Start - со Т-Темперамент

РЕК Заврши Фабрика Далечински да се Активира Далечинскиот Започнете со Полнење за периодот 2008-2012 Infiniti

DEN 3118.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ✅ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ - Ова е целосен далечински дополнителен комплет за периодот 2008-2012 Infiniti EX35 - Push-to-Start - Гас.Вклучува голем сите-во-едно далечински почеток на податоци интерфејс заобиколат модул, и T-Темперамент.Фирмверот претходно вчитани и е подготвен да бидат програмирани на ВАШЕТО возило.Сите компоненти потребни за инсталација се вклучени.СПЕЦИЈАЛНИ ЗАБЕЛЕШКИ - Компатибилен со автоматски менувач возила само.Производот може да не работи во возила произведени за продажба надвор од US & Canada. ✅ REMOTE START КАРАКТЕРИСТИКИ - Ова е една Add-on remote start систем за возила со постојните keyless entry.Не вклучува remotes - ова користи вашите фабрика remotes да започнете вашето возило со притискање на "заклучување" копчето за три пати.Нема потреба да носат екстра копче fobs!Топло или ладно вашиот автомобил од удобноста на вашиот дом. ✅ ПОЛУ PLUG & PLAY ИНСТАЛАЦИЈА ТИП - Овој комплет користи plug-in T-Подигнат која драматично го намалува бројот на жици врски, кои се типични системи бараат.Инсталација на овој производ се уште ќе бараат некои жици конекции.Ние обезбедуваме концизни насоки со жица бои и локации.Лице со основни знаења од областа на жици автомобил електроника треба да биде во можност да го инсталирате овој производ успешно. ✅ РЕК " ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА - Во нашиот напор да, 'Одете Зелено', ние обезбеди линк за симнување на РЕК "е ексклузивните авторски права инсталација совет на состојба направени од страна на РЕК" е професионален техничари за да ви помогне во текот на процесот на инсталација.Во случај да добиете навистина заглавени или имате прашања во врска со опции што вклучуваат U. S. врз основа на техничка поддршка : понеделник-петок од 9 часот-5 попладне Аризона време.Исто така, можете да го отворите веб-базиран поддршка билет 24/7. Комплет вклучува : целосен далечински почеток полнење со сите делови потребни за правилно да се инсталира во вашето возило.Ние НЕ вклучува инструкции за инсталација во кутија.Откако ќе го добиете вашето далечинско започнете со полнење ќе биде даден линк за симнување на најновата сет на инструкции.На овој начин ќе се добива најмногу до-to-date информации достапни за голем инсталација.На врвот на состојба ќе имаат целосни инструкции за сите компоненти и програмски инструкции, создадена од страна на нашите професионални техничари.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата