.

.

12 инчен крупните S Куки Тешки Бела Долга S Куки за Бесење Растенија Продолжување Куки за Градина,Прибор,Пергола,Патио,Цвет Кошница,Затворен Отворено Користи(6 Парчи?

12 инчен крупните S Куки Тешки Бела Долга S Куки за Бесење Растенија Продолжување Куки за Градина,Прибор,Пергола,Патио,Цвет

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДОЛГО S КУКИ : Нашите бели s куките се 12 инчи долг, тие се корисни како продолжување куки за бесење на растенијата, кошница, птица фидер за да ги добие доволно ниска за да ја видите,Тие нема да му наштети на вашето стебло.Тешки Долго S Куки:Широко се користи во плакари, кујни, бањи, магацински простории, гаражи, работилници, канцеларии.Оваа тешки-должност кука е идеален за бесење на големи објекти како што се potted растенија, градина алатки, птица кафези, животински задолжени за хранење телиња, или виси излети.Бела Гума Капи:белата S Куки со гума капи во завршува ви овозможи да се откажам вашиот шамија,облека,панталони,капи и сл без да се грижиш нула нив.Ако сте во потрага за некои здрав куки за да го зачувате вашиот простор за складирање, овие S-куки ќе биде добар избор, бидејќи на своите достапност и врвен квалитет.'Рѓа-Доказ & Здрав Куки : Овие куки се electroplated и нема да рѓа во различни средини, како на пример кујна, бања, градина, итн.Направени од премиум метал и челик, овие куки се силна и безбедна, па можете да се откажам потешки предмети без страв од нив да падне или да стане оштетени.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : нема потреба да се грижите за дупчење дупки на вашата убава ѕидови со овие s куки.Може лесно да се откажам вашиот растенијата или облека алатки на полици, барови,прачки или полиците без потреба за нокти, навртки, или лепила.Направени од издржлив нерѓосувачки челик, овие куки се силни и тешки, би можел да се откажам потешки елементи, како што се тешките леано железо тави садови без да се грижиш за нив да паднат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата