.

.

Dove Nutritive Решенија Шампон & средството за смекнување на косата Секојдневно Влага 20.4 оз

Dove Nutritive Решенија Шампон & средството за смекнување на косата Секојдневно Влага 20.4 оз

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 во 1 шампон и балсам формула.Dove Секојдневно Влага 2 во 1 Шампон moisturizes без тежина губење на долу.Остава косата мека и мазна податлив секој ден.Постепено ја храни од внатре со редовна употреба.Формулиран со Про-влага комплекс.Погоден за секојдневна употреба.Dove Nutritive Решенија Секојдневно Влага 2-во-1 Шампон и Балсам ви дава изглед на меки свиленкаста коса, која се чувствува лесно да управуваат.Нејзината уникатна формула помага за подобрување и одржување на убавината на вашата коса.Како што постепено ја храни вашата коса со редовна употреба ќе забележите дека се чувствува поздраво по секое миење.Оваа Dove 2-во-1 Шампон и Балсам со Про-влага комплекс moisturizes коса од длабоко во рамките на влакно.Чистење и климатизација во еден лесен чекор со овој Гулаб 2-во-1 шампон и балсам заштедува време во туш но Dove 2-во-1 шампон и балсам, исто така, може чисто, така што косата изгледа и се чувствува сјајна.Неговата лесна формула нема да ја напушти вашата коса чувство тешка или тешка надолу – ви даваат изглед на свиленкаста коса.За коса што изгледа и се чувствува прекрасно мека и блескава и сјајна се постигне за Dove Nutritive Решенија Секојдневно Влага 2-во-1 Шампон и Балсам.Како да го користите : се однесува Само на Dove Nutritive Решенија Секојдневно Влага Шампон и Балсам како што би нормален шампон пенливата и исплакнете.Нема потреба за дополнителни балсам за заштита и detangle на вашата коса.Едноставно се исуши и да уживате во помек косата, тоа е лесно да се управуваат и стил.Погоден за секојдневна употреба.Dove Nutritive Решенија Секојдневно Влага 2-во-1 Шампон & клима уред ви дава изглед на мека, свиленкаста коса, која се чувствува лесно да управуваат.Нејзината уникатна формула со Про-Влага Комплексни форми штит околу фоликулите на косата да се брани против штета, помагајќи да се подобрат и да се задржи убавината на вашата коса.Како што постепено ја храни вашата коса со редовна употреба, ќе забележите дека вашата коса чувство мека, мазна, и да се управува.Длабоко храни коренот на косата со Про-Влага Комплекс во Dove Nutritive Решенија Секојдневно Влага 2-во-1 Шампон & средството за смекнување на косата.Дизајниран да прогресивно хидрат и омекне коса без мерење тоа долу, овој шампон и балсам формула користи Про-Влага Комплексен за да се подобри вашата коса е состојбата со секоја употреба, ви даваат изглед на свиленкаста коса.Оваа 2-во-1 шампон & клима уред чисти и услови во еден лесен чекор, заштедувајќи ви време во туш.Тоа, исто така, може чисто, така што косата изгледа и се чувствува сјајна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата