.

.

Канал Визија C-0702 6 Штекер Surge Protector Моќ Ленти

Канал Визија C-0702 6 Штекер Surge Protector Моќ Ленти

DEN 809.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Месеци во структурирана жици комплет.Шест тешки-должност основани места моќ шест модули.Господар switch за практично За вклучување/Исклучување.Солиден случај со 14/3 основани кабелот.Заградата и Моќ Лента; 6 Места.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата