.

.

Pneacimi Мажите Drawstring Еластичен Појас Дневна Тренингот Кратки Панталони Пот Joggers Шорцеви Џебови со Патент

Pneacimi Мажите Drawstring Еластичен Појас Дневна Тренингот Кратки Панталони Пот Joggers Шорцеви Џебови со

DEN 314.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

70%ПАМУК.Еластична затворање.Оваа тренингот шорцеви за мажи со телефонот џеб, исто така, се работи за жените, ве молиме изберете ја вашата големина според нашите големина на табелата се прикажани во последните сликата пред да нарачате; Многу солидна боја шорцеви достапни за вашиот избор.Додај на листата на желби, ние ќе ги ажурира нови бои секој месец; Постојат два вида на шорцеви.Пониска цена на еден нема патент, а другиот има патент.По неколку години на кои се занимаваат со "последици" од тоа да имаат вашите клучеви, паричник и мобилен телефон постојано да падне надвор од џебовите на повик шорцеви кога се во и надвор од автомобилот, ве молиме да донесе одлука да се купи овој спортски шорцеви за мажи zippered џеб од сега па натаму; На патентите се од висок квалитет и не се заглавени или заклани.Црна намали и патентите разлика убаво против основно панталоните во боја.На прилагодливи половината со функционирањето на drawstring го прави за голем одговара, корселе и drawstring ќе се чувствувате прилично безбедна, супер мазна со еластична корселе лесно да се прилагоди.Материјалот е супер удобен за носење во двете ладни и топли температури.Овие jogger салата активни џеб шорцеви се полу-опремени (не baggy), но тие не се тесни и тие ви даде утеха во сите региони.Убаво шорцеви за салата, кошарка , bodybuilding и одбојка, држи добро за напорни активности, како работат на отворено, пешачење или други активности.Pneacimi 2021 Нови Лето Работи Sweatshorts со Zippered Џебови за Men WARM СОВЕТИ : ►Со цел да бидете сигурни дека пот, шорцеви коленото должина mens може да се вклопуваат добро, ве молиме проверете мерење детали во слики пред цел.►На drawstring еластичен појас шорцеви лесно може да биде фрлена во миење и фен за чистење.►Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков од слики.Прашања и ОДГОВОРИ : ►Се салата шорцеви за мажи со џебовите на тенок материјал?Не, материјал е добар медиум тежина/дебелина. ►Ова може работи шорцеви за мажи патент странични џебови се пеглаат? (Па јас може да додадете железо на дизајн?) Тоа е салата стилизирана памучен материјал, јас сум сомневајќи тоа може да се пеглаат.►Ќе crotch rip по облечен за некое време?Не, тие се супер издржлив.CUSTOMER REVIEWS : ►На патент џебови се идеални за клучеви итн.за да остане во место, овозможувајќи ми да работат надвор удобно, без размислување за тоа.►Бојата е голема и е мека ткаенина и се чини дека многу издржливи!Сакам патент џебови и дека тие се како dressier верзија на спортски шорцеви.Ве молиме бидете девојки панталони се допаѓа ова!►Сега дека времето е до загревање што се потребни за некои нови одат-да шорцеви за дружење надвор со моето дете, долго качување во парк, и нешто како удобен како pjs тоа не е технички pjs да се носат кога јас работам од дома.Овие работи совршено за сето тоа, ќе се добива неколку пара во секоја од големини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата