.

.

4 ПАРЧИЊА Круг Плоштадот Kumihimo Диск/Диск комплет Наместен Beading Плоча

4 ПАРЧИЊА Круг Плоштадот Kumihimo Диск/Диск комплет Наместен Beading Плоча

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е алатка за помага во уредување на белегзии,тоа е лесно да се користи дури и за почетници.Направени од издржлив и обновливи пена,удобно да го користите и задржете теми цврсто.Можете да направите многу нешта со тоа : белегзии,ѓердани,ремени,рака јажиња,итн.Дизајниран преносни големина : 6 & 4 инчи круг/плоштад диск,32 слотови(тркалезна плоча)/40 начин на плоштадот плоча) по должината на работ за да не се лизга плетење.Бидете нежни beading проекти брзо со овој плетење плоча.Направени од пена, тоа е удобно да се работи со и да поседува теми цврсто,Издржливи, практични и еднократно.Добро ткаење алатка за ткаење јаже, многу едноставен за употреба.Одлична за правење на рамен плетенки и пријателство нараквици, голем отворање на е идеален за додавање на монистра или работа со подебели кабли.Kumihimo Диск Сет од 4 Различни Наѕира.Ова е алатка за помагање во плетење на нараквици.Лесен за употреба, па дури и како почетниците, тој, исто така, може да се направи уредни и убава нараквица.Направени од пена, тоа е удобно да се работи со и да поседува теми цврсто,Издржливи, практични и еднократно.Добро ткаење алатка за ткаење јаже, многу едноставен за употреба.Одлична за правење на рамен плетенки и пријателство нараквици, голем отворање на е идеален за додавање на монистра или работа со подебели кабли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата