.

.

3D Бенц го Звучн.-Супер Tweeter Автомобил Аудио Звучници Tweeter Звучникот Вратата Високотонци Боја 3D Ротирачки Tweeter Автомобил Стерео Звучници Со Амбиентална LED Осветлувањ

3D Бенц го Звучн.-Супер Tweeter Автомобил Аудио Звучници Tweeter Звучникот Вратата Високотонци Боја 3D Ротирачки

DEN 718.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Fitment】 : ротирачкото tweeter е замена за Замена за Мерцедес-Benz S-Класа W222 Пред-Facelift 2014-2017(Само За Pre-Facelift 7-Боја W222 2014-2017).Професионални производство, фина изработка, сигурен квалитет, стабилни перформанси, и достоен за вашата доверба. 【 Бучава Превенција】 : Вратата Високотонци ќе ротираат кога автомобилот е започната и ќе се врати на својата позиција кога автомобил flameout, кој се усвојува на тивок мотор за да се обезбеди без шум. 【7 Боја Дизајн】 : Промена на боја synchronously со атмосферата светлина на оригиналниот автомобил, светлината и 7‑промена на бојата може да се контролира од страна на оригиналниот автомобил централна контрола knob switch. 【Високо Квалитетен Материјал】 : Направен од висок квалитет на ABS, КОМПЈУТЕР и нерѓосувачки челик, ПРЕДВОДЕНИ од tweeter е фино изработен и исклучително полиран, со мат хром површински третман и пријатно чувство. 【Добра Замена】 : Целосно усогласување на оригиналниот амбиентална LED осветлување систем.На tweeter ќе се промени бојата synchronously со амбиентална светлина на оригиналниот автомобил.Спецификација : Предмет Тип : Ротирачки Tweeter Материјал : ABS + PC+ Нерѓосувачки Челик Количина : 2 ПАРЧИЊА(Лево и Десно) Амбиентална Светлина Боја : 7 Бои Монтажа Позиција : Tweeter Fitment : Замена за Мерцедес-Benz S-Класа W222 Пред-Facelift 2014-2017 (Само За Pre-Facelift 7-Боја W222 2014-2017) Пакет Листата : 2 x Tweeter (Лево + Десно) 2 x Подигнат Модул(Лево + Десно) Забелешка : 1. Професионалната инсталација е препорачливо. 2. На tweeter ќе ја ротирате само кога возилото е на почеток и да се запре, и нема да се ротира во други случаи.

Кон својствата

Item Type:
Rotating Tweeter
Material:
ABS + PC+ Stainless Steel
Quantity:
2PCS(Left and Right)
Ambient Light Color:
7 Colors
Mounting Position:
Tweeter
Fitment:
Replacement for Mercedes-Benz S-Class W222 Pre-Facelift 2014-2017 :
(Only For Pre-Facelift 7-Color W222 2014-2017) :
Package List:
2 x Tweeter (Left + Right) :
2 x Harness Module(Left + Right)  :
Note:
1. Professional installation is highly recommended. :
2. The tweeter will rotate only when the car is started and stopped, and it will not rotate in other cases. :
Најдобри предлози во категоријата