.

.

40 Готски Црна Рози Помине Уметност Decals

40 Готски Црна Рози Помине Уметност Decals

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поставување на 40. Произведено Во САД.Waterslide Decals.Ќе добиете инструкции со купувањето.Само околу 20 Мин.ќе има Убава Ноктите Овие се вода-слајд decals, па можете само да го намали нив, натопете ги во вода да се одвојат decal од подлога од хартија, слајд нив на вашите нокти, а потоа позиција за нив, а потоа додадете јасно topcoat.Тие работат најдобро со полесни полски и француски маникир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата