.

.

PITAKA Ултра Тенок Случај Компатибилен со iPhone 13 Мини 5.4 Инчен [Воздух Случај] 600D Премиум Aramid Влакна Минималистички Телефон Маска, Карбонски Влакна Погледнете

PITAKA Ултра Тенок Случај Компатибилен со iPhone 13 Мини 5.4 Инчен [Воздух Случај] 600D Премиум Aramid Влакна

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Компатибилен Модел] Само Компатибилни за i Phone 13 мини-5.4 инчен. *Забелешка : Ова НЕ е магнетен случај. [Премиум Материјалот] Направени од избрани 600 D aramid влакна што ние го задржуваме само за премиум производи, овој случај ја штити од секојдневните гребнатини и боја-бледнее,трајни додека минималистички. [Ultra Light & Тенок] Со дебелина од само 0.02 во и тежина од 0.25 оз, на тенки, лесни телефон случај се уште го заштитува вашиот телефон и sdd без дополнителни големо. [Прецизни Cutouts] форма-фитинг случај зема половина-пак сечење дизајн на врвот и на дното.Отвори копчето cut овозможува лесен пристап до секоја копче.Покренати се постават прстени се обезбеди дополнителна заштита на вашата камера lense. [Одличен 3 D Зафат] Нашата единствена вакуум формирање процес создава елегантен, но не и лизгава искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата