.

.

GTTGXS Ѕид Монтирани Тоалет Четка Нема Мртви Четка TPR Силикони Монтажни Домаќинство Долго се Справи со WC Додатоци (Боја : C)

GTTGXS Ѕид Монтирани Тоалет Четка Нема Мртви Четка TPR Силикони Монтажни Домаќинство Долго се Справи со WC

DEN 8856.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заштита на животната средина материјал, безбедно , силни и издржливи. 360° чисти без мртви краеви, може да се користи во различни средини, погодно за секојдневно чистење.Четка дизајн, чиста и хигиенски живот ќе биде подобро ако сте.Виси и слетување со двојна употреба, без земјиште окупација.ставете фирма, носивоста е силен, и може да бидат поставени по желба, без паѓа.Деконтаминација е светлина и лесно, и тоалет е како чисто како нови.Заштита на животната средина материјал, безбедно , силни и издржливи.360° чисти без мртви краеви, може да се користи во различни средини, погодно за секојдневно чистење.Четка дизајн, чиста и хигиенски живот ќе биде подобро ако сте.Виси и слетување со двојна употреба, без земјиште окупација.ставете фирма, носивоста е силен, и може да бидат поставени по желба, без паѓа.Деконтаминација е светлина и лесно, и тоалет е како чисто како нови.Име на производ : тоалет brush Product материјал : ПП+TPRProduct големина : види на сликата below Style : Ѕид-монтирани、Кат standing Package се Вклучени : 1*тоалет brushnotes : Почитувани купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!тоалет четка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата