.

.

Легендата Вентил 105-407 Бронза Y-Шема Проверете Вентил, 2.7х5.5x4.3

Легендата Вентил 105-407 Бронза Y-Шема Проверете Вентил, 2.7х5.5x4.3

DEN 1745.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

MSS SP-80 Вредност. 300 Ладно Работен Притисок. 150 Работни Пареа Под Притисок.Земја на потекло : сад.Легендата Вентил 105-407 S-453 Бронза Y-Шема Проверете Вентил, 1-1/2", Пот x Пот.Тешки-должност, полн-шема бронза изградба отпорен на гасоводот стрес и нарушување.Y-шема тело дозволи исклучителни проток, обично се бара во комерцијални апликации.Идеален за пареа инсталации.Големи, составен седиште и дискот се поместување нагоре на 45 степени за да се минимизира пад на притисок.Уни-насочен проток : Може да биде инсталиран во хоризонтална (собрание капа исправена) или вертикална (нагорен тек само) позиции.Кован месинг зглоб pin обезбедува непречено, не-обврзувачки диск операција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата