.

.

Hanes Крајната Бебе Zippin Панталони со Кратки и Долги Ракави Bodysuit Сет

Hanes Крајната Бебе Zippin Панталони со Кратки и Долги Ракави Bodysuit Сет

DEN 189.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Патент прави промена на бебето полесно и нашиот заштитен патент панел и џеб држи патент далеку од бебешка кожа. 4-начин се водат обезбедува совршено се вклопуваат.Супер мека, еластична ткаенина се движи со бебето.Панталони : Покриени еластична корселе за дополнителна удобност. 4 едноставна големини на располагање во 6 месец зголемувања и одговара на бебето подолго.Hanes Крајната Zippin 3 Парче Сет - Панталона со Кратки Ракави Bodysuit и Долг Ракав Bodysuit - беше дизајниран со патент да се направи промена на бебето полесно.Тие се на располагање во 4 едноставни големини да се вклопи бебе подолго.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата