.

.

Љубов Рудар А1 Про ША-256/23 2200W Asic Рударската Машина BTC Bitcoin Крипто Најновите Тешки Како Antminer...

Љубов Рудар А1 Про ША-256/23 2200W Asic Рударската Машина BTC Bitcoin Крипто Најновите Тешки Како Antminer...

DEN 1198.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Номинална пресметка сила:23 T.Моќ отпад : 2200 W±10%.Номинална напон:220 V. ·Ако купите рудар е се користи рудар,но не влијае на работа, професионална идентификација, може да се користат со доверба , власта не може да биде 100% како што на нови рудар.Услуги на клиентите ќе комуницира со вас во времето по ставање на ред.Ве молиме да обрнете внимание за проверка на е-пошта. ·Ова е многу скапи објекти и 40% restocking надоместок ќе биде задолжен откако ќе го стави на ред и откажи.НЕ WAEANTY, НЕМА ВРАЌАЊЕ, NOREFUND на рудар и ПСУ. · Ethernet кабел и моќ кабел не е вклучено · Тестирани за 8 часа пред испраќаат. · Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било каков проблем со него. ·Ние ќе брод КОМПЈУТЕР напојување ·Вашата порта давачки и даноци не се вклучени во оваа цена. ·Ако купите нов рудар, некои нови рударите, исто така, имаат гребнатини на површината, па немојте да ги купите ако ви се ум 。Производителот ќе биде одговорен за по-продажбата на проблеми од сите стоки во рамките на гарантниот период.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата