.

.

SRJCWO Мотоцикл Модел Погоден за 1: 12 2013 Flhrc Роуд Кинг Умре-Фрлија Умре-Фрлија Алуминиумски Мотор Модел Играчка Collectio Симулација на автомобил

SRJCWO Мотоцикл Модел Погоден за 1: 12 2013 Flhrc Роуд Кинг Умре-Фрлија Умре-Фрлија Алуминиумски Мотор Модел

DEN 2219.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Умре-кастинг играчки за мотоцикли најдобрите суровини, исклучителна на изработка, целата е пластичен материјал, резервоарот за гориво е метал, дизајнот е многу умен, и делови се вклопуваат.Функција : две тркала може да биде флексибилно, се сврте, на насоката на предните тркала може да се контролира од страна на handlebar на предните тркала, на задните тркала е опремен со амортизер, и гуми на мотоцикл модел играчка ротирате и назад.Одличен подарок идеја : совршен подарок, може да се користи како лична колекција, дома декорација, канцеларија, итн.Вреди да се сопственик : мотоцикл модел е изграден во однос на оригиналниот автомобил на податоци, која е многу погодна за учење и собирање.Линиите се убави, квалитетот е извонреден, и на вистински автомобил да се обнови.Квалитет на услуга : Ние се стремиме да обезбедиме одлична услуга на клиентите, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : Само резервоарот за гориво е направен од метал, другите се направени од пластика.Материјал : Умре-фрлија Метал со пластични parts Function : ●Предни тркала и handlebar може да замав од лево кон десно●Moveable потпирачот●Пролет задните suspension Quickly : добредојдовте на нашиот магазин.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.1. Рачно мерење на големина на автомобил модел.Таму може да биде мала грешка на 1-5мм.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.2. Ве молиме имајте на ум дека поради осветлување или екранот проблеми, може да биде боја на разликите помеѓу сликата и вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата