.

.

BRANDTECH НАУЧНИ 6747 S Органски Циркулација Цевка за Dispensette S Bottletop Фармацевт

BRANDTECH НАУЧНИ 6747 S Органски Циркулација Цевка за Dispensette S Bottletop Фармацевт

DEN 177.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Циркулација цевка.Dispensette s и s органски.Се продава во секоја од нив.Земја на потекло : Германија.Brand Tech научни нуди широка палета на додатоци за Dispensette употреба шише врвот точење.Овие додатоци помош за да дури и понатамошно подобрување на безбедноста, конзервација, и продуктивноста карактеристики на овие популарни шише врвот точење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата