.

.

Желка Восок 50935 Нула Repair & Обнови 7 мл.

Желка Восок 50935 Нула Repair & Обнови 7 мл.

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поправки години на штета во 1 употреба.Заштитна смоли депозит бариера за трајна боја реставрација дека не се измијат.Лесен-за-користење на производот може да се примени со рака или со машина.Лесен-за-користење на производот може да се примени со рака или со машина.Поправки години на штета во 1 употреба.Заштитна смоли депозит бариера за трајна боја реставрација.Желка Восок Нула Repair & Обнови е нова иновативна формула која има нашиот комерцијален Лекува & Печат технологија, со трајни резултати кои нема да се измијат во вашата следна автомобил за перење.Формулирана со прецизност тромбоцитите кои работат безбедно далеку гребнатини, swirls, боја трансфер, вода места и повеќе, оставајќи зад себе брилијантен сјај.Можат да се применат од страна на рака, со микрофибер крпа или мојата машина.Едноставно ставете мала количина на крпа или хаубата, и да работат на производ во blemish за 30 секунди.Повторете до посакуваните резултати се постигнуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата