.

.

Wearwell 451.38x2x54BYL Tuf Сунѓерот Мат, 54' Должина х 2 Ширина x 3/8 Дебели, Црни, со Жолта

Wearwell 451.38x2x54BYL Tuf Сунѓерот Мат, 54' Должина х 2 Ширина x 3/8 Дебели, Црни, со Жолта

DEN 8001.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безбедност заоблени рабови.Лесно може да се намалување на големина на-сајт.Вкупната дебелина 3/8" (9 мм.).Tuf Сунѓерот обезбедува економска ПВЦ разнесени сунѓерот бариера од хард подови.Со атрактивна ребрести површина, овој мат може да се купат во ролни и лесно намалување на должината на сајт за брза замена кога оштетени.Кога буџетот е тесна, но ногата и назад замор мора да биде бореше, обидете се Tuf Сунѓер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата