.

.

MTD Snowblower Paddles за 753-04472 (6) на компјутери set

MTD Snowblower Paddles за 753-04472 (6) на компјутери set

DEN 606.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува (1) MTD Snowblower Гребло во Собата за 753-04472 (6) на компјутери set.Компатибилни модели вклучуваат Занатски 24788720, 247887040, 247887200, MTD 31 AS235-722 (2005), 31 AS265-722 (2005), 31 A-261-718 (2005-2), 31 A-261-304 (2005-2), 31 A-261-372 (2005-2), 31 A-261-401 (2005-2), 31 A-261-720 (2005-2), 31 A-261-730 (2005-2), 31 A-261-301 (2005-2), 31 A-261-709 (2005-2), 31 A-261-371 (2005-2), 31 A-261-307 (2005-2), 31 A-261-513 (2005-2), 31 A-261-713 (2005-2), 31 A-261-382 (2005-2), 31 A-261-000 (2005-2), 31 A-261-121 (2005-2), 31 A-261-205 (2005-2), 31 A-261-705 (2005-2), 31 A-261-706. MTD Вистински Делови се направени за MTD семејството на брендови, вклучувајќи Троја-Bilt, Двор Човек, Арнолд, Ремингтон, Двор Машини, Колумбија, Мареј, Robomow, и повеќе.MTD брендови, производи и делови се поддржани од страна на силна мрежа на MTD продажба, услуга и поддршка.Основана во Кливленд, Охајо, во 1932 година, MTD Производи Inc е лидер во дизајн и производство на отворено моќ опрема како што се lawnmowers и снег компресори.Основана во Кливленд во 1932 година, MTD Производи Inc.е лидер во дизајн и производство на отворено моќ опрема како што се lawnmowers и снег компресори.Со седиште во Долината Град, Охајо, MTD има инженеринг, производство, дистрибуција и продажба канцеларии во повеќе од 20 земји.MTDs оригинални основачи беа претприемачи кои се поставени од Германија за да создаде работни места за себе и за другите во Америка.Тие се верува луѓе се она што го направи разликата.MTD продолжува своите наследство денес држејќи точно на овие основни вредности, давање назад кон луѓе и заедници ние се јавам дома, создавање на работни места и развивање на иновативни производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата