.

.

Универзална Заградата за Базен Соларни Панели, 1-1/2 И 2 Headers (1-Pack)

Универзална Заградата за Базен Соларни Панели, 1-1/2 И 2 Headers (1-Pack)

DEN 359.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се вклопува КРУГ насловот водот (Sunsaver, Sunsaver ST, Heliocol, Техно-Солис, Sunheater, Nuvis, i Swim).Универзална - за отстранлив вметнете одговара на 1-1/2" headers (до 1.9" К. Г.) и 2" headers (до 2.4" К. Г.).Издржливи три-парче изградба на леснотијата на инсталација.Направен во САД; специјално дизајниран за базен соларни апликации.Види забелешка за FAFCO Sungrabber во описот подолу.Објектот Пакет Количина : 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата