.

.

Greenworks 48V 20 Brushless Cordless Притисни Косилка за Трева, (2) 4.0 Ах USB Батерии (USB Hub) и Двојна Порта Брз Полнач Вклучени (2 x 24V)

Greenworks 48V 20 Brushless Cordless Притисни Косилка за Трева, (2) 4.0 Ах USB Батерии (USB Hub) и Двојна Порта

DEN 10319.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Две Greenworks 24 VOLT POWERALL батерии се комбинираат за 48 VOLTS на исклучителни, подобро отколку гас моќ, без напуштање на 24 VOLT батеријата платформа.До 45 Минути Run-Time Со 2 Целосно Наполнета 4 Ah USB Батерии.Run-Time Варира врз Основа на Трева Состојба и Операторот Техника.Двојна Порта Полначот Вклучени.Високо ефикасни brushless мотор дава повеќе вртежи, тивка работа и подолг живот.Издржливи челик во 20.сечење добива работа побрзо и поефикасно. 4-Во-1 Систем - Прекривка, Заден Bagging, од Страна на Испуштање, и Турбо Копче за leaf пикап и максимална моќност.Големина : 48 V 20" Трева | Стил : (2) 4 Ah Батерии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата