.

.

Делта Тапа Линден 17 Серија со Двојна Функција Када и Туш Намали за Полнење, Туш Тапа со 4-Спреј In2ition 2-во-1 Двојна Рачни Туш Главата со Црево, Хром T17493-јас (Вентил Не се ?

Делта Тапа Линден 17 Серија со Двојна Функција Када и Туш Намали за Полнење, Туш Тапа со 4-Спреј In2ition 2-во-1

DEN 3720.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Diverter лост поставува In2ition Две-во-Едно туш на една од три опции : showerhead и рака туш, showerhead само, и рака туш само.Надгледување на притисок биланс на вентил за да се држи на температура на вода во safe +/-3 Degree F (+/-1.6 Степен C), помага да се заштити од ненадејни промени во топла или ладна вода под притисок.Пауза функција го намалува вода во trickle, што ќе ви овозможи да се зачува вода додека задачи како што се : lathering нагоре или бричење на нозете.Мека, гума спреј дупки ќе ви овозможи лесно да ја избрише секоја солза од калциум и вар start-up од спреј лицето на вашиот showerhead и рака туш со допир на прстот.Трим комплет само, мора да цел Multi Choice универзална груб во посебно, да се заврши единица.Метал.Делта Тапа T17493-јас Линден Монитор 17 Серија Када и Туш Трим со In2ition Две-во-Едно Туш, Хром (Вентил се продава одделно).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата