.

.

Bizvalue 5 Фиока високи Ткаенина Салон за Складирање Кула, Зголемената Нозе Мебел Складирање Фиока Dressers, Организаторот на Одделение за Спалната соба, Плакар, Entryway, Ходн?

Bizvalue 5 Фиока високи Ткаенина Салон за Складирање Кула, Зголемената Нозе Мебел Складирање Фиока Dressers,

DEN 1723.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : целата големина на салон е 32.68 x 11.42 x 33.19 инчи, максималното оптоварување на секоја фиока е 6.6 lbs, максималното оптоварување на дрвени врвот е 17.7 lbs.Секоја фиока може да се одржи облека, играчки, крпи, ракавици, и така натаму; производ може лесно да се вклопат во еден помал простор, додека се уште обезбедување на доволно простор за складирање.ЗГОЛЕМЕНАТА НОЗЕ : Нашата фиока салон има посебна подигната нога дизајн, салон има 5.12 инчи во висина и подножјето висина е прилагодлив.Повеќе погодно за чистење на електричен правосмукалки и џогерите.И пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.ГОЛЕМА АПЛИКАЦИИ : производот се состои од цврсти челична рамка, и материјал од фиока е не-плетени ткаенини, еколошки и дише.Градите на фиоки користи дрвени врвот одбор, кој е погоден за ставање фото рамки, кафе чаши и вазни; дрвена рачка ние ги користиме повеќе текстура, трајни и водоотпорен од други крпа рачки.ГОЛЕМА АПЛИКАЦИИ : 5 фиока високи ткаенина салон создава координирани организација во секоја соба од куќата, и може да го користите било каде сакате да го додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Овој лесен-за-користење градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома; Погоден за плакари, спални соби, расадници, playrooms, entryways и повеќе; И тоа е добра идеја за мали простори како што се станови, condos и ученичкиот дом соби.ЛЕСНО ДА се ASSEMBLA : Постојат инсталација на алатки и инструкции во нашата пакет да помогне во поставување на фиока салон.Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници.Боја : Темно Сива | Стил : 5 фиоки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата