.

.

Superio Перење Забавува со Капак 60 Литар слонова коска (2 Парчиња) Пластика Плетен Големи Попречува Кошница со Исечок Рачки, Делукс Бин Складирање Валкана Облека во Бањ

Superio Перење Забавува со Капак 60 Литар слонова коска (2 Парчиња) Пластика Плетен Големи Попречува Кошница

DEN 1823.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДОМОТ КОШНИЦА ТКААТ ДИЗАЈН - ќе Ви се допаднат елегантен изглед на нашиот кош плетен стил ткаат.тоа им овозможува струење да се намали влага и musty миризби од градење.За разлика од дрво базирани плетен, не постојат остри или pointy рабови кои можат да се фатат на облека или финтата и да кинете и постелнина и крпи.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА & ЛЕСНИ - Не сакам да воздух вашиот валканите алишта во јавноста?На Дланка Luxe попречи е наменета за да се вклопат во тесни места за да зачувате простор или да се скрие далеку надвор од приказот.Горниот капак е најширокиот дел на 13. 5" и tapers сите на патот надолу до 10" широк база.Посебни Лесен Материјал, а сепак се уште има 16 Литри!.ЛЕСНО се ОТВОРИ КАПАКОТ - Нашата пренослив шарки покритие може да биде погодно отвори со една рака, која е голема кога ќе се држи еден куп алишта во твоите раце!Заедно на врвот на кошница се 2 изградена во рачки за лесно носење и превоз помеѓу соби или на laundromat или хемиско чистење.ИЗДРЖЛИВИ ПОПРЕЧИ - Тука во Superio, ние ригорозно дизајн и тестирање на супериорен чистење опрема, за употреба во домовите, канцелариите и надвор од неа.Ние постојано проширување на нашите производи линија и reinvent нашите постоечки производи да го направи животот полесен за нашите клиенти. .Кликнете на Add-да-Количка за Цел вашиот забавува Денес!. 4 БОЈА ОПЦИИ) - Изберете од нашата модерна неутрална боја збирки : беж, сива, црна или бела боја.Ако сакате да одговара имаме и други Дланка Luxe бања и ѓубре кутии достапни направени од истиот тешки мат обоени пластични материјали.Чувајте ја вашата бања или перење соба организирани и во согласност.Димензии (Вкупно) : 17.5 инчи (L) × 13.5 инчи (W) x 24.5 инчи (H).Материјал : Издржлива Пластика, Трае Со Години.Боја : Off Бело - Брегот На Слоновата Коска.Се користи За : Чување Облека во Перална.Карактеристики : Лесен Отворен Поклопец Со Исечок Рачка, 2 Исечок Рачки На Страна, Дупки да се задржи на воздухот.Собранието Детали : Нема Собрание е Потребно, Маска може да се отстрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата