.

.

Mesqool на Глас будилник со 7 Боја Nightlight,7 Биг Зелено Цифрен LED & 0- Целосно Dimmable,2 USB Полнач,12/24 ЧАСА,Snooze,Електронски Лесно Програма Дигитален Часовник за Постарите Тинејџе

Mesqool на Глас будилник со 7 Боја Nightlight,7 Биг Зелено Цифрен LED & 0- Целосно Dimmable,2 USB Полнач,12/24

DEN 638.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【 Напојува Преку Штекер ????????????????-???????? ???????????????????? /???????????????????????????? ???????????????????????? ????????????????????????????????】Пакетот вклучува AC адаптер за напојување на часовникот,2 * AAA батерија е потребно да се запаметат време и аларм подесување во случајот на електричната енергија,исто така, тоа е можност да се triger аларм дури и испади дури и екранот оди црна без да се навлегува до крајот.Mesqool воведува лесен-за-програма спалната соба будилник со интуитивен контрола на копчиња, точни време фреквенција, која одговара на вашите потреби, ако сте во потрага за исклучително едноставен часовник без многу ѕвона и свирки. 【Покрена АЛАРМОТ ПАУЗА копчето & Поголем SNOOZE копчето од просекот】копчиња се едноставен и интуитивен за поставување без досадни задржете ја или притиснете го повтори.на loudest ниво на јачина на звук особено за тешки прагови е ефикасна, но не jarring.како што некои Американци се пожали просек Часовникот има само 12-Часовен формат и ќе може да не се игнорираат некои од нив се користат за 24-Часовен Формат на Времето. ????????????-???????????????? ????????????????????????????????,????????-???????????? ???????????????????? ????????????????, ???????? ???????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????? ????????????????????????????????од се да ни се јавите продавачот' поддршка на е-маил support@mesqool. 2 * AAA Батерија е потребно за да направите резервна копија Време и Аларм Подесување,може да не донесе до времето на екранот.Time Format : 12 Часа и 24 Часа. 【???????????????? ???????????? ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????】Ова ???????????????????????????????????????? ????????????????????дозволува два уреди мобилен телефон или таблет компјутер да биде наполнета во исто време. 2 * AAA Батерија е потребно за да направите резервна копија Време и Аларм Подесување.Извор на енергија : 100-240 V.Полнење преку USB Излез : 5 V , 1 A.Особено за луѓе кои се плашат од темнината,мека ноќ светлина го осветлува целиот простор, заедно со вас да падне во слатко спие,вие сакајте се плашат кога ќе се разбудите од страшниот сон на полноќ.Полнење преку USB Излез : 5 V , 1 A.додека,опцијата да го исклучите ноќта светлина е корисно за некој кој сака целосна темнина.Ви овозможи да ги поставите и светлината на вашиот удобно ниво - сите на патот од премногу светла за премногу слабо.Местење на време и аларм повеќе не е кошмар,ова е изграден со интуитивен големи копчиња,едноставно го поставите времето на аларм,аларм за јачина на звук,светлина и ноќ светлина без прирачник за корисникот,дури и за мали деца или баби и дедовци.Snooze : 9 минути.Повеќе Детали : .Mesqool воведува лесен-за-програма за аларм со интуитивен контрола на копчиња, точни време фреквенција, која одговара на вашите потреби, ако сте во потрага за исклучително едноставен часовник без многу ѕвона и свирки.особено за постарите лица и децата,а исто така и за оние со визија проблеми да се надминат заматени очи.Супер големи броеви на 7 инчен дигитален LED дисплеј,бидете на време лесен за читање без очила,особено за постарите лица,исто така, за децата да научат како да се прочитајте време.поголем snooze копчето од просекот со светлина објект е додадена бонус,за да се добие дополнителни 9 минути сон може да го паузира алармот многу брзо со притискање SNOOZE копче, без отворање на очите во утринските часови.Екранот Димензии : Големи 7 " ПРЕДВОДЕНА Display Time Формат : 12 Часа и 24 Hours Power Извор : 100-240 V2 * AAA Батерија е потребно за да направите резервна копија Време и Аларм Подесување,може да не донесе до времето display USB Полнење Излез : 5 V , 1 ASnooze : 9 minutes Night Светлина : 7 Бои опција.Едноставно притиснете го sticked до АЛАРМОТ ПАУЗА копче за да го исклучите алармот со чувствуваат без отворање на очите во утринските часови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата