.

.

SuperHandy 2 во 1 Прошетка Зад Scarifier, Тревник Dethatcher Raker Cordless Електрични 40V 2Ah 14.2-инчен Гребло Пат со Наплата Торба за Двор, Тревник, Дворот Заштита, Уредување

SuperHandy 2 во 1 Прошетка Зад Scarifier, Тревник Dethatcher Raker Cordless Електрични 40V 2Ah 14.2-инчен Гребло

DEN 2879.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ПЕРФОРМАНСИ СПЕЦИФИКАЦИИ - Оваа 2-Во-1 Scarifing, Raking и Тревникот Dethatcher се напојува од страна на Сите Електричен Мотор со два 20 V 2 Ah акумулатори; Употреба на Scarified функција за намалување на трева корени за подебели раст за поздрав тревник; Дизајниран со Прилагодливи Палубата за скроени raking длабочина до 14.2 инчи широка, со 5-позиција длабочина механизам за контрола.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - Лесни, ергономски и избалансиран дизајн ќе ви помогне да се движат послободно со професионален квалитет и максимална контрола/утеха; Нашиот Воздух зголеми технологија со пролет Челик tines за максимална thatch пикап и животот на издржливост; Вклучена е монтажни thatch колекција торба за лесно отстранување на отпадот.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ - (Зелена и Безбедна), за разлика од бензин-погонски уреди, електрични-погонски единици произведува нема смог/гасови/емисии и се и гас и издувните слободни, додека се потивко кога во споредба со гас погонските единици.ОДЛИЧЕН ИЗВОР на ЕНЕРГИЈА - Нашиот систем користи 20 V 2 Ah батерии за напојување на нашиот сите електрични Scarifier/Тревник Dethatcher; Овој модул се во голема мера ќе се засили вашето слобода, ние се осигура дека секој батеријата е полесен, повеќе моќни, и трае подолго.БЕЗБЕДНОСТ - Секогаш работат на производ со окото и раката заштита.Ова е електричен погон Scarifiing, Raking и Dethatcher не е потребно гориво за да функционира; НАЈДОБРИ АПЛИКАЦИИ - за употреба на Отворено за градинарство, тревник нега/светлина косење, трева raking, зелен отпад управување и уредување.Оваа 2-Во-1 Scarifing, Raking и Тревникот Dethatcher се напојува со 40 V 2 Ah Сите Електричен Мотор; Употреба на Scarified функција за намалување на трева корени за подебели раст за поздрав тревник; Дизајниран со Прилагодливи Палубата за скроени raking длабочина до 14.2 инчи широка, со 5-позиција детална контрола mechanism Lightweight, ергономски и избалансиран дизајн ќе ви помогне да се движат послободно со професионален квалитет и максимална контрола/утеха; Нашиот Воздух зголеми технологија со пролет Челик tines за максимална thatch пикап и животот на издржливост; Вклучена е монтажни thatch колекција торба за лесно отстранување ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ - (Зелена и Безбедна), за разлика од бензин-погонски уреди, електрични-погонски единици произведува нема смог/гасови/емисии и се и гас и издувните слободни, додека се потивко кога во споредба со гас напојува units Our систем користи 40 V 2 Ah батерија за напојување на нашиот сите електрични Scarifier/Тревник Dethatcher; Овој модул се во голема мера ќе се засили вашето слобода, ние се осигура дека секој батеријата е полесен, повеќе моќни, и трае longer Always работат на производ со окото и раката заштита.Ова е електричен погон Scarifiing, Raking и Dethatcher не е потребно гориво за да функционира; НАЈДОБРИ АПЛИКАЦИИ - за употреба на Отворено за градинарство, тревник нега/светлина косење, трева raking, зелен отпад управување и уредување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата