.

.

Отворено Печка Замена на Делови М8 x 1 Крајот Врска Ореви Thermocouple 0.4 Метри Должина M6 x 0.75 Главата Нишка со,Погоден за Отворено Патио Греалки Поправка и Замена

Отворено Печка Замена на Делови М8 x 1 Крајот Врска Ореви Thermocouple 0.4 Метри Должина M6 x 0.75 Главата

DEN 186.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Крајот Ореви за гас вентил 8мм, Две Рамни плоштадот терминали ширина 6.3 mm за навалување на столбот прекинувач (некои навалите switch орев е 4.8 мм, ве молиме потврдете пред да се купат).Две жици за навалување на столбот се префрлите 30cm и 20cm, Вкупно се прошири должина 410mm.Thermocouple Совет тема M6x0.75 универзален Тип (Може да се прилагоди на висината лесно со ореви).Висока температура отпор заштита ракав.Погоден за гас Патио грејач,Отворен вентил време помалку од 10-ти,ROHS стандардот бакар и месинг материјал.Универзална thermocouple со M6x0.75 Тема на главата Longgest жица должина 0.4 Метри 6.3 Рамен терминал крајот Погоден за гас Патио грејач Отвори вентил време помалку од 10-ти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата