.

.

QWORK 150Psi Притисок Олеснување Вентил со 3/4-Инчен Цевка Тема, Притисок и Намалување на Вентил

QWORK 150Psi Притисок Олеснување Вентил со 3/4-Инчен Цевка Тема, Притисок и Намалување на Вентил

DEN 477.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок Квалитет : Месинг изградба, добра висока температура отпорни, анти-корозија, цврсти и трајни производи за долгорочно услуга,100% сосема нов.Големина : 3/4 Инчи машки NPT тема.Функција : Дизајниран за да ги заштити бојлер од прекумерна температури на водата и притисок.Притисок оценка : 150 Psi. 100% Задоволни Услуга : Уживајте мазна & фрустрација-слободен искуство со нашата 100% Задоволни Услугата на еден Месец!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата