.

.

ЦРНА+ДЕКЕР 40V MAX Cordless Косилка за Трева, 16-Инчно (CM1640)

ЦРНА+ДЕКЕР 40V MAX Cordless Косилка за Трева, 16-Инчно (CM1640)

DEN 7919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висина Прилагодување - 6 поставки, со висина на сечење помеѓу 1-1/10" и 3-1/10".Вклучува (2) 40 V Max Литиум Батерии.Виткање рачки за лесен Извор на Енергија : Батеријата.Стил : 40 V Cordless Косилка за Трева Комплет Кој компактен, лесен-за-управуваме со дизајн и многу удобен карактеристики, оваа батерија-напојува cordless косилка за трева држи мали дворови бараат своите најдобри.Еден лост висина прилагодување ви овозможува да одберете идеален висина на сечење од 6 различни прилагодувања, додека AUTOSENSE технологија обезбедува право количина на енергија е потребно за да одам на работа.AUTOSENSE технологија сетила трева дебелина и автоматски дава моќ зголеми или се зачувува на животниот век на батеријата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата