.

.

Zeekio Жонглирање Топчиња Премиум Галакси - [Пакување од 3], Синтетички Кожа, Просо Исполнет,anel Дизајни, Темно Сина

Zeekio Жонглирање Топчиња Премиум Галакси - [Пакување од 3], Синтетички Кожа, Просо Исполнет,anel Дизајни,

DEN 1867.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛ : школки на овие жонглирање топчиња се состои од високо-квалитет синтетички кожа.На просо исполнет во топки да се елиминира отскокнување, овозможувајќи за лесно жонглирање и фаќање.МНОГУ ИМПЛЕМЕНТАЦИЈА : Овие жонглирање топчиња се мултифункционални, совршен за двете професионални jugglers и образовни подесувањата каде што децата учат преку игра и забава активности.ДИЗАЈН : 12-panel, здрав изградба додава на издржливост на овој паметен дизајн.Овие жонглирање топчиња се идеална тежина за напор жонглирање.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Мулти-обоени топки за децата и возрасните се едноставни да се исчисти и да се обезбеди сигурна потпора.Постојат три топки во оваа група.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Уморни од телефони, видео игри и други екрани?Зошто да не го подобри вашето око-рака координација, самодоверба и само да имаат добар време?Жонглирање е забава вештина која трае цел живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата