.

.

Дома Зона Живеат 12 Литри Кујна Корпата За Ѓубре, Полу-Круг Од Не ' Рѓосувачки Челик, Чекор На Возилото, 45 Литар

Дома Зона Живеат 12 Литри Кујна Корпата За Ѓубре, Полу-Круг Од Не ' Рѓосувачки Челик, Чекор На Возилото, 45

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кујна корпата за Ѓубре – 45 литри капацитет прави за совршен дома големина која ќе ви овозможи лесно да се вклопи во 13 литри кеси.Лесно се Обезбеди Вашите Кеси – вклучени торба навивам бенд на секоја лагер ќе помогне да се спречи ѓубре кеси од паѓање преку лагер.Тивко и Бавно се Затвори Капакот – Нашите засилен зглоб контролира движење на капакот за да се обезбеди мека и да се обезбеди затворање.Отпечаток Доказ – префинет јасно обложени заврши обезбедува завршувањето на допир за да се спречи smudges и отпечатоци од прсти, одржување на чиста и освежување изглед.Димензии L x W x H – 16.22" x 19.53" x 26.89".Висина со капак отвори : 39".САД врз Основа Поддршка – Прашања, загриженост, или треба замена на делови?Нашите Лојалноста на Клиентите Тим стои страна.Ве молиме погледнете го упатството за contact info.12 литри капацитет во комбинација ви овозможува да се вклопи високи 13 литри големина торба.Правејќи го овој ѓубре може да се идеално решение за вашиот дом или комерцијални канцеларија треба.Со торба навивам бенд, сите што треба да направите е да навивам вишокот торба гасена под бенд.По отворање на капакот, да се види како бавно се затвори клипот ќе нежно водич капакот назад во неговата оригинална затворена положба, без претрес звук.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата