.

.

RecPro RV Најлон Тркала Превозникот Кука за I Зрак Песна Завеса Род (14)

RecPro RV Најлон Тркала Превозникот Кука за I Зрак Песна Завеса Род (14)

DEN 2037.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Како дел од завесата род систем, инсталација и употреба е лесно и брзо.Достапен во пакети или 14 или 20, секој прстен е unpainted.Секое тркало превозникот е 1/2" широк од 1 1/8" висока.Секое тркало превозникот е направен на метален прстен плус најлон тркала.Со овие RV Најлон Тркала Превозници, можете да добиете на вашите завеси се врати на патеката и да се дојде вашиот RV бараат и кои работат добри како нови.Пакет Количина : 14.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата