.

.

EMS 0303-7-PO Tweezer, 7 Dumoxel Легури, Полиран, Криви и Аглеста Позитивна Акција, Тенка Криви Совет, 115 mm Висина

EMS 0303-7-PO Tweezer, 7 Dumoxel Легури, Полиран, Криви и Аглеста Позитивна Акција, Тенка Криви Совет, 115

DEN 944.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

#7 dumoxel легура.Полиран.Криви и аглеста позитивна акција.Dumont произведува високо квалитетни рачно изработени пинцети, и има стекнато популарност на сите истражувачи во текот на годините се Разви во 1875 година од страна на Арнолд Dumont во Ла Sagne, Швајцарија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата