.

.

russell+шумска Bookcloth Потпис 3 Прстен Врзивно средство, Peony, 10.75 x 12

russell+шумска Bookcloth Потпис 3 Прстен Врзивно средство, Peony, 10.75 x 12

DEN 743.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Работа со разлика; организирајте ги вашите документи за на училиште, на работа и презентации со елеганцијата на нашите peony bookcloth потпис 3 прстен врзивно средство.Естетски инспиративна; како убава како тоа е практично, со златен тон хардвер, сува избрише внатрешни работи и суптилна-трепет полна се заврши текстура bookcloth капак.Каде стил ги исполнува супстанција; смислено изработен со метал засилен агли и 1.5" ѕвони за да се приспособат на повеќе страници и инсерти, до 275 листови.Дизајниран да одговара на вашите потреби; во 10.75" x 12" нашата 3 прстен мини врзивно е само право големина за стандардна големина на страниците и да лежи рамно кога отворен за полесно забелешка преземање.Додадете живот за својата работа; креирате сопствени врзивно средство што работи за вас со нашите разновиден асортиман на инсерти и додатоци.Нашиот потпис 3 прстен врзивно е дизајниран за да се пополни специфична потреба за врзивно средство што е убава и надвор од нормата.Оваа премија врзивно карактеристики злато тон хардвер, сува избрише внатрешни работи, метал-засилен агли и суптилна-трепет полна се заврши текстура bookcloth капак.Го прилагодите начинот на кој можете да работат со нашиот асортиман на тренд напред и функционална врзивно инсерти и додатоци.Го прави одличен подарок за студентите и за оние кои влегуваат на работна сила. • Во светот на russell+шумска лежи во пресекот на боја, функција и светлина-heartedness.Имаме веднаш препознатлив стил јазик, развиен преку бои и модели кои ја сфатија суштината на тоа кои сме и што ние се залагаме за.Нашата филозофија е дека добар дизајн не е завршена-дизајн или дизајн за дизајн е доброто, а пријатен дизајн со носивост на функционалност.Додека се свежи во духот, на производи претставуваат постојана и целосна посветеност на квалитет.Кој злато-тон хардвер, сува избрише ентериери и суптилни-трепет, целосна заврши, текстура bookcloth опфаќа, овие врзива редефинирање на она што значи да се организираат.Без разлика дали тоа е проект белешки за работа, задачи за на училиште или евиденција за дома, овие врзива се идеално решение за да се задржи важни документи лесно достапен, додека време на излагањето на вашиот личен стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата