.

.

10 ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина, со Tripod Bluetooth Контролер Мобилен Телефон Носителот Selfie Stick 3 Светлина Режими 10 Светлината Нивоа 360° на Вредноста за Selfie Видео во Живо Стри

10 ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина, со Tripod Bluetooth Контролер Мобилен Телефон Носителот Selfie Stick 3 Светлина

DEN 1552.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【LED Прстен Светлина】На led светло, треперење бесплатно, без ghosting, без отсјај, издржливи и безбедни.Нашата поддршка висината ги исполнува висина и сцена барањата на повеќе луѓе, и ви овозможува да имаат посветла извор на светлина и поширок агол. 【Безбедно USB Напојува】Selfie прстен светлината со помош на USB кабел, многу лесен за употреба и функционира со повеќето уреди, како што се USB полнач, домаќин компјутер, лап-топ компјутери, AC полнач, мобилен моќ, мобилен телефон полначи може да биде извор на енергија за во живо стриминг светлина, да те не се грижите за напојување. 【Свитлива и преносни Tripod Стојат】 Свитлива и преносни tripod стојат доволно за да се задоволат вашите различни барања од висината, може да се користи за камерата.Овој прстен светлина застане е направен од Метал кој се обезбедува да се задржи вашиот уред безбедно, без било wobble. 【USB powereed и Bluetooth Далечински Управувач】 Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер, и др.Bluetooth за далечинска контрола на производот може да се користи за да се фотографира и снима видео, и работата е многу погодно. 【Широка Примена】led светлина ќе ви овозможи лесно да се прилагоди на агол на вашиот телефон и led прстен светлината, за да се добие најдобар агол на дополнителни светлина и видео, совршен за изработка на копија, имајќи ги фотографиите, правење видеа, читање книги, и во живо стриминг, Vlog, Facebook, Twitter, Tiktok, Грч итн. "Дали сте во потрага за еден прстен светлина за да направи вашата шминка/selfie да изгледаат совршено?Овие проблеми, Еве ви даде 360-степен ротација led прстен светлина со стојат и може да реши за тебе.Опис на производот : ♥ 3 Светлина Режими Прстен Light The led прстен светлината е со 3 светлина режими и 10 се прилагодува осветленоста за вашиот изберете, ги исполни сите ваши потреби во различни околности. 3 лесни начини : бела, топло жолта, топла жолта + бела.♥Прилагодливи Tripod Stand Just заклучување на посакуваната должина за вашиот префериран употреба, можете да стојат на подот, или само да се стави на вашата маса за ваша погодност.♥ 360° на Ротација Агол за прстен light The прилагодливи tripod главата ви овозможува да најдете совршен агол на светлина вашиот предмет, ја прави вашата фотографија или livestreaming лесно.Спецификација : Моќност : 5 WInterface : 1/4 општи завртка hole Diameter на светлината прстен : 26cm Light прстен вклучува : usb кабел за далечинска контрола и универзална тепсија/tilt Dimming режим : 10-100% затемнување во десет gears Lighting режим : ладна светлина, топла светлина, мека light Packing : Прстен Светлина *1 Tripod*1 Phone клип*1 Bluetooth контролер*1 Thank за купување и ви посакувам среќен живот!".

Кон својствата

Power:
5W
Interface:
1/4 general screw hole
Diameter of light ring:
26cm
Light ring includes:
usb cable remote control and universal pan/tilt
Dimming mode:
10-100% dimming in ten gears
Lighting mode:
cold light, warm light, soft light
Packing:
Ring Light *1 :
Tripod*1 :
Phone clip*1 :
Bluetooth controller*1 :
Thank you for your purchase and wish you a happy life! :
Најдобри предлози во категоријата