.

.

ДДП Заградата & Бенд Смена,DISTAL КРАЈОТ,Тешко Жица Машина со Слободни Устата Огледало+Рачка

ДДП Заградата & Бенд Смена,DISTAL КРАЈОТ,Тешко Жица Машина со Слободни Устата Огледало+Рачка

DEN 1965.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДДП ЗАГРАДАТА & БЕНД СМЕНА,DISTAL КРАЈОТ,ТЕШКО ЖИЦА МАШИНА СО СЛОБОДНИ УСТАТА ОГЛЕДАЛО+СПРАВИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА. 1 DISTAL КРАЈОТ МАШИНА ТЦ 1 ТЕШКО ЖИЦА МАШИНА ТЦ 1 ЗАГРАДАТА СМЕНА КЛЕШТИ ТЦ 1 БЕНД ОТСТРАНУВАЊЕ НА КЛЕШТИ ТЦ 1 УСТАТА ОГЛЕДАЛО СЕ СПРАВИ СО УСТАТА ОГЛЕДАЛО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата