.

.

1984 Goebel МЈ Hummel 8 Годишен Колектори Плоча

1984 Goebel МЈ Hummel 8 Годишен Колектори Плоча

DEN 6442.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1984 Goebel МЈ Hummel 8 Годишен Колектори Плоча.одликувајќи се со бас - олеснување дизајн на Hummel креации.Плочите се како уметнички страна се насликани и рачно направена како Hummel Фигурини.Оваа рака изработка нужно и соодветно ја зголемува вредноста на Hummel Годишен плоча на колектори.Овој 7 1/2" плоча.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата