.

.

X-DREE 5Pcs 8.5 оз LDPE Пластични Црвено Стискаш Устата Кујна Етикета Лепак Масло Шише(Bottiglia ди olio della colla della etichetta D-e-ll'etichetta della cucina della bocca ди compressione ди plastica rossa

X-DREE 5Pcs 8.5 оз LDPE Пластични Црвено Стискаш Устата Кујна Етикета Лепак Масло Шише(Bottiglia ди olio della

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : LDPE Plastic.Net Тежина : 152g; Пакет Содржина : 5pcs x Стискаш Шише.Главната Боја : Јасно, Црвена; Шише Волумен Капацитет : 250ml / 8.5 оз.Шише Големина : 130 60mm x / 5.12" x 2.36" (H*D); Стискаш Устата Големина : 85 x 32-милиметри / 3.35" x 1.26" (L*D)(Dimensione bottiglia : 130 x 60 mm / 5,12' 'x 2,36' '(H * D); Comprimi dimensioni bocca : 85 x 32 mm / 3.35' 'x 1.26' '(L * D).Устата Внатрешна Кол. : 23mm / 0.91"(Устата Внатрешна Кол . : 23mm / 0.91' '. 5 Pcs 8.5 оз LDPE Пластични Црвено Стискаш Устата Кујна Етикета Лепак Масло Bottle1.Cylinderical тело, стискаш уста за cuting назад за да се зголеми протокот на течност решение.2.LDPE лесни тело за флексибилност, еластичност и влијание, стрес-пукање, и отпорност на влага.3.Широко се користи во различни храна фабрика, домашната кујна, во лабораторијата за класификација за пакување апликации во различни индустрии.4.Погоден за течни, масло за складирање, држи до 250ml/8.5 оз.5.Скала на шишето се корисни за мерење.опис на Spanish Bottiglia ди olio della colla della etichetta D-e-ll'etichetta della cucina della bocca ди compressione ди plastica rossa ди 5 Pcs 8.5 оз LDPEPaese ди produzione : CINA; Materiale : plastica LDPEPeso netto : 152 g; Contenuto della confezione : 5 pezzi x spremere ла bottiglia Colore principale : trasparente, росо, capacità del волумен della bottiglia : 250 ml / 8,5 once Dimensione bottiglia : 130 x 60 mm / 5,12' 'x 2,36' '(H * D); Comprimi dimensioni bocca : 85 x 32 mm / 3.35' 'x 1.26' '(L * D)Уста Внатрешна Кол . : 23mm / 0.91' '.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата