.

.

Старите Холандски 4 Pc. Црно Огледало Врежана Дијамант, 4, 3, 2, Qt Канистер Сет, 11.5 Qt

Старите Холандски 4 Pc. Црно Огледало Врежана Дијамант, 4, 3, 2, Qt Канистер Сет, 11.5 Qt

DEN 1956.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обезбедува countertop погодност; идеални за чување брашно, шеќер, макарони, или кафе.На 4¾ Qt Канистер држи целината на стандарден 5lb вреќа брашно.На 2¼ Qt Канистер држи целината на стандарден 4lb торба на шеќер.Дарежлив 4¾ Qt, 3¾ Qt, 2¼ Qt, и ¾ Qt капацитети.Изградена на трајни производи од не ' рѓосувачки челик со Црна Огледало финиш.Домот Дијамант Врежана дизајн.Свежо Печат на Технологија за да се задржи свежа содржина.Дизајниран со трајност и елеганција на ум, ова канистер собата е изградена на трајни производи од не ' рѓосувачки челик со Црна Огледало финиш.Со своите Врежана Дијамант дизајн и великодушни капацитети за складирање, овие Канистри се совршен countertop складирање решение. "Свеж Печат" покрие технологија држи зачувани ставки свежи и безбедно.Оцрни-отпорни. 4¾ Qt, 3¾ Qt, 2¼ Qt, и ¾ Qt капацитети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата