.

.

Етерично Масло Шише Комплет - Вклучува: 10x Жолто Кафеава Етерично Масло Шише (1/3 оз - 10 ml), 1x Средство за Отворање/Затворање Шишиња, 78x Етикета (4 Големини), 1x Мини Dropper + 1x

Етерично Масло Шише Комплет - Вклучува: 10x Жолто Кафеава Етерично Масло Шише (1/3 оз - 10 ml), 1x Средство

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На Kare & Вид етерично масло шише комплет вклучува 10 шишиња, алатка за да се отвори/печат шишиња, налепници за етикетирање и мини dropper + мини инка за лесен за пополнување.Земете вашиот омилен етерични масла, парфеми или други козметички течности со вас било каде.Се вклопува во вашата чанта или џеб на пригоден начин.Комплет доаѓа со алатка која го прави отворање и затворање етерично масло шишиња супер лесно и безбедно.Нема повеќе да се расправаме со нож или ножици што може да ви наштети или да предизвика шишиња за да излегуваат во јавноста.Шишиња се направени од високо квалитетна жолто кафеаво стакло, кој ги зачувува ароматични и терапевтски својства на вашиот етерични масла подобро од обична стаклени шишиња.Мини pipette и мини инка ќе ви овозможи да ги пополни или рефил шишиња со голема леснотија.На налепници може да се користи за означување на шишиња така сите ќе знаат дека она што е внатре во садот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата