.

.

Intel Netportexpress 10/100MBPS Enet ЛОКАЛ 1 Паралелни Порт Сервер за Печатење 1-RJ45 Со Netport Менаџер

Intel Netportexpress 10/100MBPS Enet ЛОКАЛ 1 Паралелни Порт Сервер за Печатење 1-RJ45 Со Netport Менаџер

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Intel Една порта сервер за печатење.за употреба со постари печатач со Паралелна порта за Печатач.Веб тип на пребарувач интерфејс.Тип Ip адреса доделен на сервер за печатење и тоа што се отвора управување consol во сервер за печатење.Функции како компјутерот споделување на сервер за печатење, па нема посебни драјвери потребни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата