.

.

Qksky Проток Метар Индикатор G1/4 Навој PC Течност за Ладење PC Проток на Вода Индикатор за PC Компјутер Вода за Ладење на Системот g1/4 Нишка

Qksky Проток Метар Индикатор G1/4 Навој PC Течност за Ладење PC Проток на Вода Индикатор за PC Компјутер Вода

DEN 478.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесна инсталација, удобно и практично.LSJ-DBX Модел.Црна ,сина , злато, сребро четири бои optioanl. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и здрав.Проток на Метар Индикатор G1/4 Навој PC Течност за Ладење PC Проток на Вода Индикатор за PC Компјутер Вода за Ладење на Системот g1/4 thread Features : 100% сосема нов и висок quality LSJ-DBX Модел.Octagonal облик на вода за ладење на протокот метар.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и здрав.Лесна инсталација, удобно и практично.Црна ,сина , злато, сребро четири бои optioanl.Спецификација : Тип : Flowmeter Material : Алуминиум легура + acrylic Hole позиција : G1/4 Size : прибл. 45x45x26mm/1.77 X1.77 X1.02 INColor : црна ,сина , златна, silver Package Вклучува : 1 PC x Проток Meternote : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Type:
Flowmeter
Material:
Aluminum alloy + acrylic
Hole position:
G1/4
Size:
approx. 45x45x26mm/1.77X1.77X1.02IN
Color:
black ,blue , gold, silver
Package Includes:
1PC x Flow Meter
note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Најдобри предлози во категоријата