.

.

Безжична LED Светло 2700mw/cm2 Смола YS-C Светилка

Безжична LED Светло 2700mw/cm2 Смола YS-C Светилка

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LED светло и Li-on батерија.Тоа има човештвото интелигентни чип со висок интензитет.ери практично да работат.Мала големина,cordless и лесен.Спецификации : - Сина Светлина Интензитет : 2700mw - Батерија Li-ion батерија Спектар Опсег : 420nm - 480nm - Адаптер : AC110-230 V / 50-60 Hz - Време опција : 8s/6s/4s - Тежина : 0.65 kg-Целосна Метална школка Пакетот Вклучува : 1 LED Светло Уред 1 Висок Капацитет на Батерија 1 Полнач 1 Полнач во Штекер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата