.

.

Децата Затворен Игра Ограда Семејство детско Игралиште за Децата Дете Индексирање Мат Ограда

Децата Затворен Игра Ограда Семејство детско Игралиште за Децата Дете Индексирање Мат Ограда

DEN 479.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Децата playpens, инсталација методи, може да биде целосно spliced во квадрати или ширевте за инсталација, и може да биде флексибилно, се заменува како што е потребно.Мала меморија, интегриран и разноврсна, едноставна структура и мала тежина. * Едноставна структура, може да се користи повеќе пати.Тоа исто така може да се користи како просторија divider, патио оградата.Тоа ќе биде важен дел од вашето семејство и живот. * Безбедно, силни анти-се тресат, на џојстик користи еколошки материјали со висока густина додатоци ефикасно да се намали здроби штета. * Надворешни погодно заклучување на вратата, на заклучување на вратата е дизајниран надвор од оградата за да се спречи децата од отворањето на оградата вратата.За деца од 5 месеци до 3 години, 60 CM обратна обичај висина се пресметува. * Совршена дружењето : Ова дете безбедност ограда е голем дар.Со оваа игра ограда, ќе може да игра на игралиште за да се спречи вашето бебе од индексирање.На децата дома затворен игра ограда.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата